Karta Rabatowa Taniej kolagenzobacz po więcej..Jesteś
naszym klientem?

Zaloguj się

Nie masz konta? Zarejestruj się

Koszyk

0,00 zł

Produktów: 0

Kolagen Silver 100 ml

występuje w formie jasnoszarego żelu jest zalecany do stosowania na całe ciało, również do masażu, pielęgnacji po depilacji i po opalaniu (także w solarium). Wyśmienity we wszystkich kuracjach poprawiających jakość skóry, jej elastyczność i jędrność. Regeneruje skórę po oparzeniach, otarciach, skaleczeniach, odmrożeniach, siniakach. Regularne stosowanie daje pozytywne efekty w zwalczaniu rozszerzonych naczyń krwionośnych, cellulitu, rozstępów, blizn i bliznowców.

Cena: 237,00 zł
szt.

Kolagen Naturalny SILVER 100 ml przeznaczony jest do zabiegów pielęgnacyjnych całego ciała. Stosowany jest m.in. w gabinetach Odnowy Biologicznej do masaży o działaniu głęboko rewitalizujacym i energetyzującym (po korzystaniu z kąpieli słonecznych naturalnych lub w solarium). Świetnie sprawdza się w zabiegach domowych dla osób korzystających z ćwiczeń korekcyjnych lub fitnesowych.

Kolagen - wskazania szczególne do stosowania Szczególne wskazania

 • Sportowcy wyczynowi i osoby ćwiczące relaksacyjnie("zakwasy" i rozstępy),
 • Osoby korzystające z masaży (bóle kręgosłupa),
 • Osoby korzystające z masaży pielęgnacyjnych, poprawiających wygląd skóry,
 • Do użytku domowego - masażu całego ciała,
 • Jako preparat mogący wspomagać procesy regenerujące stawy.

efekty Efekty stosowania Kolagenu SILVER

 • przywrócenie elastyczności i zmiękczenie naskórka,
 • może wspomagać procesy zwiększenia zdolności przenikania wody do skóry, dzięki wysokiej zawartości aminokwasów hydroksyproliny w kolagenie (efekt regulowania równowagi wodnej),
 • może powodować spowolnienie procesów starzenia skóry,
 • może wspomagać proces rekonstrukcji skóry po schudnięciu,
 • poprawianie napięcia skóry,
 • może wpływać na ochronę skóry od rozstępów,
 • może pomagać przy korekcji cellulitu,

stosowanie Stosowanie ogólne
Nanieść niewielką ilość żelu na skórę umytą i wytartą, najlepiej po kąpieli, kiedy otwarte są pory. Lekko wklepać opuszkami palców. Stosować w miejscach, które tego wymagają, gdzie widoczne są zmarszczki, lub np. cellulitis. W ciągu kilku minut preparat wchłania się niemal całkowicie. Po zastosowaniu kolagenu można nanieść zwykle stosowany balsam do ciała.

Ciało

 • oczyszczenie z makijażu
 • umycie ciepłą wodą z mydłem
 • jeśli tonik, to z rodzaju łagodniejszych (bardzo dobry z serii COLWAY)

Wcieraj zawsze po kąpieli z użyciem szczotki lub twardej gąbki, w skórę jeszcze wilgotną ruchami masującymi, zgodnymi z układem mięśni, w kierunku serca. Używaj kolagenu srebrnego lub grafitowego.

Dłonie

W dokładnie umyte dłonie wetrzeć żel srebrny lub grafitowy, a następnie krem intensywnie nawilżający. Wierzchy dłoni - druga obok szyi wizytówka wieku kobiety, proszą się o cztery nawet zabiegi dziennie. W przypadku dłoni kolagen sprawia prawdziwe cuda, o czym mówi się jakby najmniej.
Kolagen leczy niemal wszystkie choroby paznokci, przy czym paznokcie należy wprost kąpać w kolagenie. Jest to wyjatek w którym nie istnieje pojęcie przedawkowania.

skład INCI Skład wg INCI

aqua, collagen, caprylyl glycol, elastin, lactic acid.

Kolagen Naturalny jest produktem wolnym od jakichkolwiek barwników, czy aromatów chemicznych. Jego skład tworzą wyłącznie: czyste białka nieuczulające, woda, stabilizatory oraz kwas mlekowy. Dla wielu osób uczulonych na setki składników kremów, żeli i odżywek - preparat ten będzie jedynym możliwym do pielęgnacji skóry twarzy.

 Przechowywanie 

Kolagen zachowuje nienaruszoną strukturę białkową i biologiczną aktywność wyłącznie w przedziale temp. 5-28° C.

Bardzo ważne aby ochronić je podczas wysyłki! Najlepszym miejscem dla kolagenu są pomieszczenia suche, wentylowane, gdzie temperatura nie przekracza 18 - 22°C. Hydrat Kolagenu Naturalnego najlepiej trzymać w oryginalnym opakowaniu w opak. termicznym które wysyłamy Gdy temp. jest poniżej 5 i powyżej 28 stopni bez dodatkowych kosztów!

Kolagen Silver 100 ml (To kuracja półroczna) 

Produkty, których cena idzie za jakością

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach

Szybkie zakupy

Teraz możesz szybciej zadzwoń,wyśli sms i złóż szybkie zamówienie.


+48 661 144 682


Sklep internetowy Shoper.pl